fbpx

Kolltuk Me strukturë druri, tapiceri tekstili, 75x74xH82 cm (Krem,Gri) 241667

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,990 Lekë

Kolltuk Me strukturë druri, tapiceri tekstili, 75x74xH82 cm (Krem,Gri) 241667

PERSHKRIMI:

Koltuku është një zgjedhje e shkëlqyer e projektuar posaçërisht që të jetë në gjendje për tu përshtatur në shtëpitë moderne apo ato tradicionale. Ky kolltuk me tapiceri tekstili është i rehatshëm, komod dhe ka një ndjenjë shumë bashkëkohore me pamjen e freskët dhe të pastër. Një kolltuk i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes duke ofruar hapësirë ​​të mjaftueshme për tu ulur.

 • Materiali i strukturës : Strukturë druri
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Kremi
 • Krahu i këndit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 75 cm
 • Thellësia : 74 cm
 • Lartësia : 82 cm
SKU: 62835848 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close