Kase Celulari Iphone 7/8/Plus

Krahasoni

756 Lekë

Kase Celulari Iphone 7/8/Plus-BALK

PERSHKRIMI:

Kase Celulari Iphone 7/8/Plus

Mbroni telefonin tuaj nga gervishtjet dhe demtimet e ndryshme.

4 ngjyra: e zeze, jeshile, e kuqe dhe e bardhe.

Marka:Remax.
Modeli:Iphone 7/8/Plus.
Vendi Prodhimit:Kine.
Ngjyra:E Zezë.
SKU: 62685916 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close