, , ,

AWEI Y290 Boks me Bluetooth dhe Karikues Wireless Mini Portable

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjet Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,800 Lekë

Clear

AWEI Y290 Boks me Bluetooth dhe Karikues Wireless Mini Portable

Specifika:

Fuqia: 5W X 2
Frekuenca: 20Hz-20KHz
Power supply: Bateri Li-on e rikarikueshme
Permasat: 250*90*270mm

Ngjyra

E Verdhe, E Zeze

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Shakila (verified owner)

  Good service

  Shakila

 2. Berenike (verified owner)

  The product is firmly packed

  Berenike

SHOPPING CART

close