fbpx

Karrocë magazine me 6 rrota, 200 kg 66810

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,900 Lekë

Karrocë magazine me 6 rrota, 200 kg 66810

PERSHKRIMI:

Karrocë magazine e ndërtuar me tuba çeliku me diameter 30 mm. Lyerje me pjekje me bojë të emaluar rezistente ndaj ndryshkut dhe goditjeve, me 6 rrota për ngjitjen dhe zbritjen e shkallëve dhe me dorezë të dyfishtë për më shumë kontroll. Kapacitet mbajtës 200 kg, madhësia e platformës së ngarkesës 42×18 cm me trashësi 4 mm, me mbështetëse të lëvizshme për balancimin e peshës gjatë transportit të ngarkesave me peshë të rëndë.

  • Kapaciteti Mbajtes : 200kg
SKU: 27283831 Category:

SHOPPING CART

close