,

Freskuese Elektrike Per Femije

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,330 Lekë

Freskuese Elektrike Per Femije

PERSHKRIMI

Kjo freskuese elektrike do t’ju jape mundesi se bashku me femijen tuaj te argetoheni dhe mesoni se bashku duke e montuar.

Mjaft e thjeshte ne montim.

Nen rrezet e diellit, ndizni çelsin dhe fletet e freskueses do te fillojne te rrotullohen.

Qellimi i kesaj lodre eshte qe femija te kuptoje konvertimin e energjise, energjine e paster dhe lidhjen e thjeshte te qarkut.

Nxisni shpirtin inovativ, eksperimental dhe shkencor te femijes tuaj.

E rekomandueshme per femije mbi 5 vjeç.

SKU: 59387135 Categories: , Tags: , , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Lina (verified owner)

  Good quality

  Lina

 2. Katia (verified owner)

  Good service

  Katia

SHOPPING CART

close