Fiksuese për dy biçikleta DUNLOP, 26.5x40x32.5 cm, alumini 51807

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,990 Lekë

Fiksuese për dy biçikleta DUNLOP, 26.5x40x32.5 cm, alumini 51807

PERSHKRIMI:

Kjo mbajtese biçikletash nga DUNLOP është e lehtë për t’u fiksuar në tokë. Ajo është e bërë nga një material alumini dhe është përcaktuar për dy biçikleta. Në të mund të vendoset vetëm rrota e përparme ose e pasme.

  • Përmasat : 26.5x40x32.5 cm
  • Materiali : Alumin
SKU: 12966346 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close