Biçiklete Max 16″ GTR 50738

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

13,860 Lekë

Out of stock

Biçiklete Max 16″ GTR 50738

PERSHKRIMI:

Kjo biciklete 16″ e markes Max GTR per femije eshte dizenjuar per ti dhen kenaqesi dhe komoditet nder vite. Kjo biciklete pasqyron nje stil te vecante me elemntet e vecante qe karakterizojne trupi me nje strukture celiku, pedale plastike dhe dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin. Sistemi trasmisinoit me 1 shpejtësi i cili ofron nje trasmision të shpejte dhe të saktë.Kjo biçiklete ka nje sistem frenimi linear me peshe 9 kg. Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

  • Rrota : 16″
  • Struktura : Celiku
  • Pedalet : Plastike
  • Pesha : 9 Kg
  • Numri i marsheve : me një shpejtësi
SKU: 96816952 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close