fbpx

Shkalle shume funksionale Materiali:Alumin, trashesia 1.2mm,Gjatesia maksimale 4.73m 17590

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,990 Lekë

Shkalle shume funksionale Materiali:Alumin, trashesia 1.2mm,Gjatesia maksimale 4.73m 17590

PERSHKRIMI:

Kjo shkalle shume funksionale me nje gjatesi totale prej 4.73m , mund te perdoret gjeresisht ne projektet tuaja ne shtepi apo pune ne saje te materialit mjaft te lehte dhe rezistent prej alumini . Arrini rezultatet tuaja ne saje te lehtesise ne transport dhe transformim te ketij produkti.

  • Gjatësia : 4.73m
  • Materiali : Alumin
  • Spesori : 1.2mm
SKU: 78515385 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close