,

DRONE QUADCOPTER LYZRC L109 PRO, KAMERA 4K HD, WIFI 5G, VENDQENDRIM NE LARTESI, GPS, OPSION NDJEKJEJE, ULJE – NGRITJE DHE RIKTHIM NE SHTEPI ME NJE BUTON

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

22,050 Lekë

Out of stock

Specifika:

Modeli:L109 PRO

Distanca e kontrollit me telekomande: 1200 metra

Fushepamja e kameres: Levizje 110°

Kendi i gjere i kameres: 120°

Koha e karikimit: Rreth 4 ore

Koha e fluturimit: Rreth 25 min

Distanca e transmetimit te pamjes: 600-800 metra

 

Rezolucioni i kameres: WIFI 3840*2160P  Karte memorje SD 1920*1080P

Rezolucioni i videos: WIFI 1920*1080P 25 fps  Karte memorje SD  1920*1080P  25 fps

 

Bateria e telekomandes: 3.7V 180mAh lithium

Bateria e dronit: 11.1V 1600mAh lithium

Pesha: 320g

 

Permasat: 24.5*23.5*7.5CM

Karakteristika:

Kamera e levizshme 4K HD

Qendrueshmeri e garantuar e videos dhe cilesi e shkelqyeshme e figures fale teknologjise me dy boshte kunder lekundjeve

Bateri me Kapacitet te Larte: Fluturoni deri ne rreth 25 minuta me nje karikim te vetem

Pozicionimi GPS dhe mbajtja e lartesise: Siguroni nje pervoje fluturimi te qendrueshme dhe te sakte

Thjesht vizatoni nje itinerar ne ekran, helikopteri do te pilotoje automatikisht si rruga e dhene.

 

Pako permban:

1* Drone

1* Telekomande

4* Helika rezerve

1* Fishe karikimi USB

1* Kacavide

8* Vida

2* Canta

1* Manual perdorimi

主图1速度主图5充电遥控器主图6234567810111213141517182122232425262728293031323334353637

 

SKU: 4000803234564 Categories: , Tags: ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Robert (verified owner)

  Very fast delivery

  Robert

 2. Angelika (verified owner)

  The product is firmly packed

  Angelika

SHOPPING CART

close