fbpx

Ditar Me Kyç Dhe Stilolaps Dizajn Frozen 50Fl A6

299 Lekë

Ditar Me Kyç Dhe Stilolaps Dizajn Frozen 50Fl A6-1183263-J

PERSHKRIMI:

Fletore A6 me bravë dhe stilolaps me bojë blu dhe kapak të frymëzuar nga filmi Frozen 2.
Gjinia Vajze.
Hero Frozen.
Madhësia e fletores A6.
Numri i Fletëve 50.

 

SKU: 59114396 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close