fbpx

Disk diamanti, Shall, 75×22.2 mm 11667

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,500 Lekë

Disk diamanti, Shall, 75×22.2 mm 11667

PERSHKRIMI:

Eshtë projektuar për një performancë më të lartë lustrimi dhe jetë të gjatë në një çmim të volitshëm. Perdorimi I saj në lageshti është ideal për lustrimin e granitit dhe mermerit.

 • Diametri i jashtëm : 75 mm
 • Diametri brendshëm : 22.2 mm
 • Trashësia : N/A
 • Numri i dhëmbëve : N/A
 • Numri i rrotullimeve në minutë : N/A
 • Materiali : Celik
 • Ashpërsia : 100
SKU: 95471142 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close