, , , ,

Deluxe Perfect Wear Foundation 30.00 ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,990 Lekë

Deluxe Perfect Wear Foundation 30.00 ml

Ton i mëndafshtë me forcë mbuluese mesatare dhe me mbrojtje UV.
Lidhet butësisht me lëkurën për një lëkurë perfekte që shkëlqen.
Me kompleks peptidesh vepruese për forcë shkëlqyese dhe shndërritëse të intensifikuar.
Me faktor mbrojtës nga dielli SPF 30.
Për një lëkurë të perfeksionuar – çdo ditë.
Disponohet në 6 tone ngjyrash natyrale.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Aliana (verified owner)

  Super

  Aliana

 2. Ima (verified owner)

  Good quality

  Ima

SHOPPING CART

close