, , , ,

Deluxe Perfect Powder Blush 8.00 g

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,290 Lekë

Clear

Deluxe Perfect Powder Blush 8.00 g

siegel_10.jpg

Pudër Rouge e mëndafshtë për një lëkurë ngjyrë rozë dhe të freskët.
Evidenton kockat e faqes në dy ngjyra harmonike, mat.
Vendosje e mirë e ngjyrës dhe shkëlqim i madh.
Ngjyra të kombinuara dyshe: mund të përdoren veç e veç, ose të përziera për shumëllojshmëri variantesh ngjyrash.
Për evidentime të freskëta dhe shumë pamje të ndryshme.
Në qese të vogla prej mëndafshi.

Marka

LR

Nuanca

Petal Peach, Ruddy Rose

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Jusra (verified owner)

  Super

  Jusra

 2. Abla (verified owner)

  Super

  Abla

SHOPPING CART

close