Dege Dekorative Silver Me Topa Me Xixa 17cm

Krahasoni

253 Lekë

Dege Dekorative Silver Me Topa Me Xixa 17cm-1107301 J

PERSHKRIMI:

Dega e luleve të Krishtlindjeve argjend me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra: Silver.

SHOPPING CART

close