Fjongo Dekorative Bezhë Me Flok Bore Të Kuqe 9cm×8Cm 8Cp

Krahasoni

251 Lekë

Fjongo Dekorative Bezhë Me Flok Bore Të Kuqe 9cm×8Cm 8Cp-1155560

PERSHKRIMI:

Përkulje prej liri dekorative të Krishtlindjeve me ngjyrë bezhë me shkëlqim të kuq dhe dizajn të dëborës.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra Ngjyrë bezhë.
8 copë.
Gjatësia x Gjerësia 9cm×8cm.

 

SHOPPING CART

close