, , , ,

Colours Rouge 4.00gr

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,550 Lekë

Colours Rouge 4.00gr

siegel_10.jpg

Pudër e lehtë rouge për një look vital dhe natyral.
I jep lëkurës freski dhe shkëlqim plot jetë.
Me mineral të pastra dhe phycocorail®.
Me pjesëza shumë të vogla mat.
Në 4 ngjyra të freskëta.

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Mirlinda (verified owner)

  Very fast delivery

  Mirlinda

 2. Aubrey (verified owner)

  The product is firmly packed

  Aubrey

SHOPPING CART

close