Çantë për biçikletë DUNLOP, 30x26x10 cm, poliestër 51806

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,890 Lekë

Çantë për biçikletë DUNLOP, 30x26x10 cm, poliestër 51806

PERSHKRIMI:

Kjo çantë biçiklete ka një pamje sportive dhe është e lehtë për t’u vendosur. Kjo çantë ka vija reflektuese në anësore të xhepave kështu që ju mund të lëvizni në mënyrë të sigurt në errësirë. E bërë nga një material i papërshkueshëm nga uji.

  • Përmasat : 30x26x10 cm
  • Materiali : Poliester
SKU: 47227618 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close