fbpx
, , ,

Brilliant Look Eau de Parfum 50.00 ml

LR

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Brilliant Look Eau de Parfum 50.00 ml

siegel_10.jpg

Aromë inspiruese, stil femëror i kombinuar me një prekje kokëfortësie rinore. Esencë fantastike nga freesiat, irisi, lulet e portokallit dhe paçuli. Lloji i aromës: Orientale, lulesh, senuale Karakteri i aromës: kokfortë, e re, natyrale, romantike. Për femrën moderne, të re me stil, e cila zbulon gjithmonë gjëra të reja tek vetja

SHOPPING CART

close