Biciklete 16” CHARMMY KITTY per vajza 55916

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

19,600 Lekë

Out of stock

Biciklete 16” CHARMMY KITTY per vajza 55916

PERSHKRIMI:

Biçikletë për fëmijë me cilësi më të lartë italiane prodhuar nga Dino Bikes. Dizajn origjinal jashtëzakonisht sportiv dhe stukture solide kjo biçikletë dallohet nga mijëra biçikleta të tjerë. Biçikleta është ndërtuar me vëmendje të madhe në detaje, si në teknik dhe model. Produkti ka një certifikatë sigurie TUV GS e cila është garancia më e mirë për sigurinë e fëmijës tuaj. Kujdes i është kushtuar gjithashtu dhe rehatise – biçikleta ka një shale të rehatshëm të rregullueshme, parafango e pasme sportive, timon me lartësi te rregullueshme.

  • Struktura : çelik
  • Numri i marsheve : me një shpejtësi
  • Frena : para
  • Rrotat/gomat : 16″
  • Pesha : 8.5 kg
SKU: 95131753 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close