Biciklete 12″ per vajza TWIKLE PINK 68177

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,000 Lekë

Biciklete 12″ per vajza TWIKLE PINK 68177

PERSHKRIMI:

Biciklete 12″ per vajza TWIKLE PINK ofron siguri dhe kenaqesi per te vegjelit tuaj gjate ecjes me biciklete. Eshte e ndertuar prej nje strukture te forte celiku, dhe nje shale komode. Bicikleta per vajza TWIKLE PINK ka goma 12″, gjithashtu goma ndihmese. Kjo biciklete do te argetoje pa mase vogelushen tuaj gjate ecjes me biciklete.

  • Përmasa : 12″
  • Ngjyra : roze
  • Pesha : 11.1 kg
  • Numri i marsheve : single speed
Biciklete 3 5

SHOPPING CART

close