fbpx

Berese buke, Imetec, 920 W, 1 kg, 20 programe, 7 aksesorë 810009

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,990 Lekë

Berese buke, Imetec, 920 W, 1 kg, 20 programe, 7 aksesorë 810009

PERSHKRIMI:

Me beresen e bukës Imetec Zero-Glu PRO ju mund të përgatisni bukën tuaj vetë sipas preferencave tuaja. Kjo makineri mundëson 9 programe gatimi me mjell pa gluten nga të cilat 2 për pica, një për lënien e brumit the një për pjekjen e picave të vogla. Bërsja e bukës gjithashtu mundëson përgatitjen e bukes me mjell integral (grurë, tërshëre dhe thekër) dhe miell nga proteina bimore (fasule, bizele dhe thjerza të kuqe). Pergatisni receta të shëndetshme për të gjithë familjen tuaj duke marë udhëzime nga libri i recetave (i përfshirë). Kjo makineri është e thjeshtë për t’u përdorur thjesht futni përbërësit dhe vendosni programin e bukës tuaj të preferuar. Zero-Glu PRO ka 20 programe automatike që të jeni në gjendje të përdorni të gjitha llojet e miellit. Paketimi përfshin librin e recetave me 31 receta të ëmbla dhe të shijshme, duke përfshirë 6 me miell shumë kokrrizë dhe 10 me miell pa gluten.

  • Tipi : Berese buke
  • Fuqia : 920 W
  • Kapaciteti : 1 kg
  • Numri i funksioneve : 20 programe
SKU: 28525988 Category: Tags: , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close