Bërese petullash, Max, 700 W, 7 vende 803149

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,490 Lekë

Bërese petullash, Max, 700 W, 7 vende 803149

PERSHKRIMI:

Bëhuni krijues me bërësin e petullave Max. Thjesht vendoseni në prizë, shtoni brumin dhe jeni gati të gatuani petullat sipas preferences tuaj. Sipërfaqet e dyfishtë nxehen në mënyrë të barabartë për rezultate të qëndrueshme, të shijshme dhe veshja jo-ngjitëse e bën pastrimin e saj të thjeshë. ka nje fuqi prej 700 W dhe nje kapacitet prej 7 vëndesh

  • Tipi : Bërese petullash
  • Fuqia : 700 W
  • Kapaciteti : 7 vënde
Berese petullash 1 Berese petullash 2

SHOPPING CART

close