Shtrydhëse shege dhe frutash manuale, inoks

Materiali : Inoksi
Ngjyra : Zezë / inoks
Përdorimi : Përdorim profesional (HoReCa) dhe për shtëpi
Pesha : 6,3 kg
Mënyra e mbylljes : Presim manual


DERGESA:

  • Falas brenda per brenda Tiranes
  • Dergesa jashte Tiranes 100-200 leke ne varesi te qytetit
  • Per porosi ne Kosove ju lutemi kontaktoni me suportin tek suport@pinoku.al

KOHA E DERGESES:

  • Dergesa brenda Tiranes 3-6 ore
  • Dergesa jashte Tiranes 6-48 ore
  • Dergesa ne Kosove 1-2 dite

METODAT E PAGESES:

  • Pagese kesh ne momentin e marrjes se porosise
  • Pagesa me PayPal
  • Pagesa nepermjete Bankes
  • Pagesa me kriptomonedha (Bitcoin etj.) ju lutemi kontaktoni me suportin per kete opsion

7,900 Lekë

Shtrydhese frutash manuale, një produkt i nevojshëm për cdo familje, si dhe për biznesin tuaj.

Mjaft praktike dhe e përshtatshme për të gjitha tipet e frutave, sidomos për frutin e shegës, pasi është e vetmja paisje e cila mundet ta shtrydhi atë.

Një got lëng i freskët është një kurë e vecantë për shëndetin tuaj. Me këtë shtrydhëse, nuk humbisni vlerat ushqyese të frutit, pasi shtrydhja me presim nuk djeg fibrat e tij.

E lehtë në përdorim si dhe në pastrim. Raporti më i mirë çmim / cilësi në treg.

manual juice maker stainless steel 1 manual juice maker stainless steel 2 manual juice maker stainless steel 3

Kategori: Etiketa: , , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shtrydhëse shege dhe frutash manuale, inoks”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close