fbpx

Bërëse buke IMETEC 7852, 12 programe gatimi, 2 modele gatimi, ekran dixhital, 550W, 40x30x30cm 800011

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

22,500 Lekë

Bërëse buke IMETEC 7852, 12 programe gatimi, 2 modele gatimi, ekran dixhital, 550W, 40x30x30cm 800011

PERSHKRIMI:

Bërësi i bukës IMETEC shërben për të bërë bukë shtëpiake, ëmbëlsira të freskëta e të shijshme dhe jo vetëm!

 • Tipi : Bërëse buke
 • Numri i programeve : 12
 • Mënyrat e gatimit : 2 modele
 • Fuqia : 550w
 • Materiali : Plastik / inoks
 • Marka : Imetec
 • Ekran : Dixhital
SKU: 68581899 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close