, , ,

Beauty Queen Mini Vapo 1cp

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

200 Lekë

Beauty Queen Mini Vapo 1cp

Lloji i aromes , Lule -Frut

Një miks i përbërë prej mandarinës frutore – të frekët, trëndafili romantik, jasmini joshës dhe myshkubeauty queen mini vapo 1cp

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Beauty Queen Mini Vapo 1cp”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close