Balsam Ushqyes Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Ekstrakt Avokado

Krahasoni

2,408 Lekë

Balsam Ushqyes Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Ekstrakt Avokado-G-C

PËRSHKRIMI

Vaji i avokados ushqen flokët dhe forcon folikulat e flokëve, i jep shkëlqim natyral, forcë dhe elasticitet. Ekstrakti organik i ylang-ylang normalizon ekuilibrin e ujit të kokës, flokët ngelen të ngopura me lagështi, bëhen të buta dhe të menaxhueshme.

Vaji Jojoba i vesh flokët me një shtresë mbrojtëse të padukshme, duke parandaluar ndikimet negative nga faktorët e jashtëm dhe duke mbajtur lagështinë brenda tyre.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Vaccinium Macrocarpon floral water (Cranberry infusion), Persea Gratissima Oil (Avocado oil), Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojoba oil), Hibiscus extract (Hibiscus extract), Organic Butyrosperum parkii (organic Shea butter), Prunus Persica Kernel Oil (oil Peach), Organic Triticum Vulgare Oil, Cananga extract (Ylang-Ylang extract), Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Lactic Acid, Aczoic Acid, Benzyl Acid alcohol

SHOPPING CART

close