Balsam Flokesh Me Proteina

Krahasoni

1,876 Lekë

Balsam Flokesh Me Proteina.G-C

PËRSHKRIMI

Seria PROFESIONALE e balsamit është një kombinim i kujdesit dhe bukurisë absolute të flokëve, si dhe një qasje shkencore për krijimin e produkteve novatore të bazuara në përbërës natyralë.

Provoni serinë PROFESSIONAL e balsamit për flokët me proteina nga CAFÉ MIMI për flokë të hollë dhe të brishtë. Balsami depërton thellë në strukturën e flokëve duke i forcuar ato.

Proteinat e Grurit, Thekrës dhe Tërshërs trashin flokun e imët, i sigurojnë ushqim intensiv nga rrënjët deri në skajet, forcojnë dhe tonifikojnë lëkurën e kokës.

Ekstraktet e ujit të lirit,

Bambusë dhe Mallow zbutis dhe i japin elasticitet flokëve, qetësojnë lëkurën e kokës, luspat e lëmuara të flokëve dhe nxisin rritjen e tyre.

Vaji i kokosit hidraton flokët, i bën më të bukur dhe të butë.

Për të rritur efektin, ne rekomandojmë përdorimin e shampons dhe maskës PROFESSIONAL nga CAFÉ MIMI me proteina. ”

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 300ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Malva Sylvestris (Mallow) Flower Water (Mallow flower water), Cetearyl Alcohol, Linum Usitatissimum (Linen) extract (Flax extract), Bambusa (Bamboo) extract (Bamboo extract), Caprylic / Capric Triglyceride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Hydrolyzed Wheat Proteins, Hydrolyzed Rye, Hydrolyzed Oat Proteins, Vegetable Glycerin (vegetable), Behentrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Panthenol (Provitamin B5), Hydrorimylpropyl chloride (from Guar gum), Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Polyquaternium-10, Perfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salycylate, Citral, Citric Acid

SKU: 18829825 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close