Balsam Ekuilibrues Per Floke Te Vajisur Me Ekstrakt Ftoi

2,408 Lekë

Balsam Ekuilibrues Per Floke Te Vajisur Me Ekstrakt Ftoi.G-C

PËRSHKRIMI

Ekstrakti organik i farës së Ftoit zvogëlon yndyrën e flokëve, duke i dhënë shkëlqim.

Ekstrakti i bergamotit normalizon ekuilibrin e lagështisë së kokës.

Ekstrakti i Verbena forcon flokët e dëmtuar, eliminon acarimin, inflamacionin dhe zbokthin.

Ekstrakti organik i xhenxhefilit rregullon prodhimin e yndyrës, normalizon lëkurën vajisur dhe ka një efekt antiseptik.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Camellia Sinensis Leaf floral water (Green Tea infusion), Organic Simmondsia Chinensis Oil, Organic Cydonia Seed Extract (Organic Quince Seed Extract), Citrus Aurantium Bergamia Extract (Bergamot Extract), Glycerin, Organic Verbena officinalis Extract ( Verbena extract), Behenamidopropyl Dimethylamine, Organic Zingiber Officinale Extract, Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol.

 

SKU: 57513528 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close