, , ,

Aromatizues Ambjenti 500Ml Black Nesti Dante

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,300 Lekë

Aromatizues Ambjenti 500Ml Black Nesti Dante.

PERSHKRIMI:

Luxury Room Diffusers Nesti Dante ofron një përvojë të pasur aromatike, duke mbushur gradualisht shtëpinë tuaj me një përzierje luksoze të Jasmine te bardhë dhe Iris të kombinuar me Patchouli, trëndafil i kuq dhe vanilje.
Nesti Dante Luxury Room Parfum Diffuser ka një stil luksoz të një aksesori elegant që zgjon vërtet kujtimet tuaja të nuhatjes.

Aromatizues

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Aromatizues Ambjenti 500Ml Black Nesti Dante”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close