, ,

Aparat Degjimi Per Veshet

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,486 Lekë

Aparat Degjimi Per Veshet

PERSHKRIMI:

Jepini veshit tuaj degjimin e munguar me Aparatin e Degjimit JECPP F-135.

I lehtë dhe kompakt, nuk do të ndiheni sikur e keni vendosur.

Nëse dëgjoni zhurmë, ju lutemi sigurohuni nëse e vendosni fort shtojcën e veshit ose përdorni një tape të përshtatshëm të madhësisë te projektuar me çelësin e volumit.

Vjen me 2 bateri dhe 3 veshore me madhësi të vesheve.

Prodhimi maksimal i zërit: 130 +/- 5db

Fitimi i zërit: ≥50db

Gama e frekuencës: 300-4000Hz

Zhurma e hyrjes: ≤30db

Tensioni: DC 1.5V Aktual: ≤4mA

Paketa përfshin: 1 x JECPP F-135

Akses pa tela për dëgjimin e zërit përforcues të veshëve 1 x Box 3 x veshore 2 x bateri qelizore 1 x Manuali i Përdorimit

SHOPPING CART

close