fbpx

Aerosol Imetec, 150 W, 1.85 bar, 0.35 ml/min, 230 V, 58 dB 803030

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,990 Lekë

Aerosol Imetec, 150 W, 1.85 bar, 0.35 ml/min, 230 V, 58 dB 803030

PERSHKRIMI:

Aerosol Imetec me maskën pediatrike që përshtatet me rritjen e fëmijës tuaj. Lidhja e artikuluar e patentuar për administrimin e ilaçeve në një pozicion të shtrirë. Spërkatje e shpejtë dhe e heshtur. Prodhim Italian i pajisur me aksesoret si: maskë pediatrike, maskë për të rritur, gojëdhënëse dhe pirun e hundës në një pajisje shtesë. Eshtë një pajisje mjekësore e certifikuar CE. Lexoni me kujdes paralajmërimet dhe udhëzimet për përdorim. Konsumi: 150 W, voltazhi i hyrjes në AC: 230 V. Gjerësia: 26.9 cm, Thellësia: 15.5 cm, Lartësia: 11.6 cm

 • Tipi : Aerosol
 • Fuqia : 150 W
 • Presioni : 1.85 bar
 • Kapaciteti : 0.35 ml/min
 • Niveli i zhurmës : 58 dB
 • Tensioni : 230 V
SKU: 12358462 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close