fbpx

Zmerilues elektrik, Dewalt, D26480-QS, 500 W, 365 rpm, përmasa e letrës, 64×356 mm 57120

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

30,000 Lekë

Zmerilues elektrik, Dewalt, D26480-QS, 500 W, 365 rpm, përmasa e letrës, 64×356 mm 57120

PERSHKRIMI:

Zmerilues profesional me rrip, motor 500 W i cili gjeneron deri në 365 RMP për zmerilim të shpejtë dhe efikas. Shumë i përshtatshem për zmerilime në materiale të ndryshme si druri, metali, betoni, etj. E pajisur me doreze kunder rreshkitjes dhe me një kapje komode e ben ate mjaft te kontrollueshme.

 • Fuqia : 500 W
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 365 rpm
 • Regjistër shpejtësie : Jo
 • Mënyra e kapjes së letrës : Me kapëse
 • Përmasat e letrës : 64×356 mm
 • Pesha : 2.4 kg

SHOPPING CART

close