fbpx

Zmerilues elektrik, Black&Decker, KA274EKA-QS, 310 W, 6000-11000 rpm, përmasa e letrës 115×280 mm 56044

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,500 Lekë

Zmerilues elektrik, Black&Decker, KA274EKA-QS, 310 W, 6000-11000 rpm, përmasa e letrës 115×280 mm 56044

PERSHKRIMI:

Zmerilues me motor 310 W i cili gjeneron deri në 11000 RMP për zmerilim të shpejtë dhe efikas. Shumë i përshtatshem për zmerilime në materiale të ndryshme si druri, metali, betoni, etj. Bazë me material special për letra zmeriluese me kapje. E pajisur me regjister shpejtesie për të zmeriluar dhe lemuar siperfaqe te ndjeshme. E dizenjuar për të ulur vibrimet gjatë punes. E pajisur me doreze kunder rreshkitjes dhe me një kapje komode e ben ate mjaft te kontrollueshme. Pluheri i krijuar gjate punes grumbullohet ne filter duke e mbajtur siperfaqen tuj të pune te paster.

 • Fuqia : 310 W
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 6000-11000 rpm
 • Regjistër shpejtësie : Jo
 • Mënyra e kapjes së letrës : Me kapëse
 • Përmasat e letrës : 115×280 mm
 • Pesha : 4.3 kg
SKU: 68142636 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close