Zemra Dekorative Te Bardha Me Forma Dhe Fjongo Silver Me Xixa 8cm

559 Lekë

Zemra Dekorative Te Bardha Me Forma Dhe Fjongo Silver Me Xixa 8cm-1111506-J

PERSHKRIMI:

Set me zbukurime të pemës së Krishtlindjes, zemra, të bardha, të shpuara, me shkëlqim, hark argjendi, gur të bardhë, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E Bardhë, Silver.
Materiali i produktit: Plastike.
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close