Zemra Dekorative Me Xixa 7cm

559 Lekë

Zemra Dekorative Me Xixa 7cm-1132646-J

PERSHKRIMI:

Set me zbukurime të pemës së Krishtlindjes, zemra, të bardha, vjollce, rozë, të shpuara, me shkëlqim, me hark silver dhe gur të bardhë, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve vjen në jetë!
Ngjyra: Silver, i Bardhë, Vjollcë, Rozë
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close