Zemra Dekorative Gold Me Fjongo Dhe Forma Me Xixa 6cm

559 Lekë

Zemra Dekorative Gold Me Fjongo Dhe Forma Me Xixa 6cm-1085604-J

PERSHKRIMI:

Dekorime të pemës së Krishtlindjes, zemra gold, të shpuara me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Gold
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 copë

SHOPPING CART

close