Zemer Druri Dekorative E Kuqe Me Xixa 7.5cm

111 Lekë

Zemer Druri Dekorative E Kuqe Me Xixa 7.5cm-1185064-J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes, zemër prej druri me kadife të kuqe dhe zemër me shkëlqim shampanje.
Ngjyra: Shampanjë, e Kuqe
Materiali i produktit: Dru
Gjatësia x Gjerësia: 7.5cm×7.5cm

SHOPPING CART

close