Zemer Druri Dekorative Bezhe Me Xixa 10cm

181 Lekë

Zemer Druri Dekorative Bezhe Me Xixa 10cm-1168326-J

PERSHKRIMI:

Stoli e pemës së Krishtlindjes, zemër prej druri me shkëlqim shampanje dhe mesazh “Gëzuar Krishtlindjet”.
Ngjyra: Bezhë
Materiali i produktit: Dru
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 10.5cm×1.5cm×10cm

SHOPPING CART

close