Zemer Dekorative E Kuqe Me Fjongo Dhe Forma Me Xixa 6cm

559 Lekë

Zemer Dekorative E Kuqe Me Fjongo Dhe Forma Me Xixa 6cm-1085606-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, zemer e kuqe, me shkëlqim, me hark gold, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Gold, i Kuq.
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close