fbpx

Zdrukth dore STANLEY, çelik 58239

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,250 Lekë

Zdrukth dore STANLEY, çelik 58239

PERSHKRIMI:

Një pajisje mjaft e përdorur nga të apasionuarit në fushën e përpunimit të drurit është zdrukthi i dorës, i cili shërben për dhënien e formave apo për lëmimin e sipërfaqeve të drurit. Me një teh të përsosur dhe të trajtuar termikisht për të bërë të mundur arritjen e rezultateve të kërkuara. Dhe një formë e përshtatur për dorën tuaj pa ju munduar gjatë punës.

  • Materiali : Celik
  • Përmasa : 15.5 cm
SKU: 59332596 Category: Tag:

SHOPPING CART

close