Yll Dekorativ Ngjyre Shampanje Me Xixa 28cm

839 Lekë

Yll Dekorativ Ngjyre Shampanje Me Xixa 28cm-1144340-J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes, dizajn i shpuar dhe shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Shampanjë
Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close