fbpx

Vidator me bateri, Black&Decker, CS3652LC, 3.6 V, 180 rpm 66920

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,990 Lekë

Vidator me bateri, Black&Decker, CS3652LC, 3.6 V, 180 rpm 66920

PERSHKRIMI:

Vidator, 3.6 V, me bateri litium dhe moment rrotullues 5.5 Nm i cili ofron forcë optimale dhe performancë të lartë për të gjitha detyrat në shtrëngimin e vidave. Adaptor për kthim e kokës viduese në kënd me 8 pozicione për të pasur akses në të gjitha zonat e mundshme. Bateri Lithium 1.5Ah. Dritë LED për punë në zonat të errëta, zonat e fshehura dhe brenda mobilje. Çelësi komandues i xhirove para/ mbrapa është lehtësisht i aksesueshëm për ndërrim të shpejtë në mes të aplikimeve. Bashkë me vidatorin vijnë dhe 1 adaptor për kënde dhe 1 maja kaçavide (1×25 mm H4).

 • Fuqia : 3.6 V
 • Numri i baterive : 1
 • Kapaciteti i baterisë : 1.5 Ah
 • Lloji i baterisë : Litium
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 180 rpm
 • Numri i marsheve : N/A
 • Shpimi max në beton : N/A
 • Shpimi max në dru : N/A
 • Shpimi max në metal : N/A
 • Momenti përdredhës max. : 5.5 Nm
 • Pesha : 0.311 kg
SKU: 46852487 Category: Tag:

SHOPPING CART

close