Valixhe per femije Spiderman P-B

16,800 Lekë

Valixhe per femije Spiderman P-B

PERSHKRIMI :

Me kete valixhe Spiderman djali juaj do ti pelqeje akoma me shume udhetimet.

Valixhja eshte prej plastike te forte dhe ofron hapesire te mjaftueshme per rrobat e femijes suaj.

Mbyllet lehtesisht  me nje zinxhir te forte.

Eshte e lehte per tu perdorur fale 4 rrotave te levizeshme.

Ky rast udhëtimi është ideal për çdo festë, por veçanërisht për çdo tifoz Spiderman

Gjatësia: 34.5 cm
Lartësia: 51 cm
Gjerësia: 20 cm
Ngjyra: blu / e kuqe
SKU: 34155749 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close