Valixhe Minnie Mause P-B

16,800 Lekë

Valixhe Minnie Mause P-B

PERSHKRIMI :

Valixhe me personazhin me te dashur per femije Minnie Mouse,eshte materjal plastike e forte,dhe ofron hapesire te mjaftueshme per bagazhet e vajzes suaj.

-Kjo valixhe Minnie Mouse eshte e gezueshme dhe e persosur per adhurueset e miushes se bukur Minnie.

-Valixhja mbyllet me nje zinxhir te sigurt te forte.

-Terhiqet lehtesisht me ane te 4 rrotave levizese,dhe rripit te rregullueshem.

-Eshte ideale per pushimet dhe bagazhet e femijes suaj.

Gjatësia: 34.5 cm
Lartësia: 51 cm
Gjerësia: 20 cm
SKU: 99763372 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close