fbpx

Transpalet DSK-A-2.5T, 550×1200 mm, rrota gome, (të kuqe), 200×50 mm, 80×70 mm 67823

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

35,000 Lekë

Transpalet DSK-A-2.5T, 550×1200 mm, rrota gome, (të kuqe), 200×50 mm, 80×70 mm 67823

PERSHKRIMI:

Transpaleti DSK-A-2.5T, 550×1200 mm, rrota gome, (të kuqe), 200×50 mm, 80×70 mm përdoret për të trasportuar pesha deri në 2 ton. Është i projektuar për t’u përdorur për trasporte të ndryshme dhe Europaleta. Përdoret gjerësisht në kantierë ndërtimi, magazina etj. Konstrukti i ndërtuar nga material shumë rezistent, rrota gome, të kuqe të cilat janë shumë rezistente dhe të qëndrueshme.

  • Kapaciteti Mbajtes : 2.5 ton
  • Masa : 550x1150mm
SKU: 95458646 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close