fbpx

Tostier per Waffle 2ne1 KC-1051A

4,490 Lekë

Tostier per Waffle 2ne1 KC-1051A-UD

PERSHKRIMI:

Prodhuesi elektrik i waffles është një pajisje që do ta bëjë përgatitjen e mëngjesit të lehtë dhe të thjeshtë, duke ju lënë shumë kohë të lirë për shkak të autonomisë së tij.

Qëllimi kryesor i kësaj pajisjeje është të përgatisë waffles të shijshëm të freskët me mbushje të ndryshme. Hekuri i waffles i bën çdo waffles të freskët dhe aromatik, dhe aftësia për të eksperimentuar me mbushjen vetëm shton hijeshinë e kësaj makinerie.

Një plus i madh i pajisjes është se skuqja e shpejtë dhe e barabartë nga të dyja anët ndodh pa përdorimin e vajit ose yndyrës, dhe gjithashtu pa rrotulluar meshën.

Krijuesi i waffles është një pajisje e thjeshtë dhe e besueshme që do të apelojë si për të rriturit ashtu edhe për fëmijët.

Vlen gjithashtu të theksohet thjeshtësia dhe lehtësia e kujdesit të një hekuri të tillë waffle – thjesht fshijeni atë me një leckë të lagur dhe është gati të shkojë përsëri!

Gjithashtu e rëndësishme që prodhuesi i sanduiçëve DSP KC1051A të jetë në gjendje të përgatisë me lehtësi pjata të ndryshme.

Në fund të fundit, ajo kombinon një hekur waffle, një skarë.

Prandaj, tani duhet të shpenzoni pak kohë në përgatitjen e pjatave vërtet të shijshme.

Karakteristikat e krijuesit të waffles me dy pllaka të zëvendësueshme DSP KC1051A [1200 W].
Prodhuesi i waffles është shumë i lehtë dhe i lehtë për t’u përdorur.
Falë kësaj pajisje, ju lehtë mund të përgatitni një shumëllojshmëri të pjatave dhe ëmbëlsirave.
Pajisja do të plotësojë në mënyrë harmonike arsenalin e kuzhinës të çdo amvise.
Karakteristikat:
Fuqia: 1200 W.
Materiali i kutisë: plastikë rezistente ndaj nxehtësisë.
Veshje jo ngjitëse: po.
Kontrolli i temperaturës së ngrohjes: po.
Treguesi i fuqisë: po.
Treguesi i gatshëm për punë: po.
Madhësia: 36 x 27.5 x 10 m.
Pesha: 3.55. kg.

 

SKU: 29367199 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close