Topa Dekorative Te Bardhe Me Fije 8cm

559 Lekë

Topa Dekorative Te Bardhe Me Fije 8cm-1155547-J

PERSHKRIMI:

Set me topa të pemës së Krishtlindjes, të bardha, me shkëlqim, me fije të bardha, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E bardhë
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close