Topa Dekorative Lejla Set Mat Me Shkelqim Dhe Me Xixa

2,099 Lekë

Topa Dekorative Lejla Set Mat Me Shkelqim Dhe Me Xixa-1123954-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa vjollce në 3 madhësi, me shkëlqim, mat, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Purple
Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close