Topa Dekorative Bezhe Me Te Kuqe 8cm

839 Lekë

Topa Dekorative Bezhe Me Te Kuqe 8cm-1170879-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e zbukurimeve të pemës së Krishtlindjes të veshura me pëlhurë me ngjyrë të kuqe ngjyrë bezhë, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Bezhë, e Kuqe
Materiali i produktit: Poliestër
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close