Topa Dekorativ Te Kuq Me Vija Dhe Xixa 8cm

839 Lekë

Topa Dekorativ Te Kuq Me Vija Dhe Xixa 8cm-1072175-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa të kuq në mat dhe shkëlqim, në paketim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close